Fono Katları MM & MC

Pikapların sinyal gücü tüm diğer kaynaklardan daha azdır. Bu yüzden pikap iğnesinden gelen sinyal önce yükseltilip sonra amplifikatöre aktarılmalıdır. Bu yükseltme işlemi fono katında yapılmaktadır. Pikaplarda kullanılan MM (Moving Magnet) iğneler ve MC (Moving Coil) iğneler için farklı yükseltme seviyeleri bulunması gerekir.

Rega fono katı, içinde dijital kontrol devresi barındırmayan analog bir fono ampli katıdır. Alüminyumdan imal edilmiş kasası, RFI (radyo frekansı enterferansı) sinyallerine karşı iç devreleri korur. Rega mühendisleri, devreleri gerekli olduğuna inanmadıkları tüm bileşenlerden arındırarak sinyal hattının yolunu açmışlar ve sinyalin bozulmasını önlemeye çalışmışlardır. MC girişler için düşük gürültülü paralel bağlı bir çift FET transistör kullanmaktayken MM girişler için düşük gürültülü bir çift bipolar transistör kullanılmakta. Şaşırtıcı derecede sessiz ve çok müzikal bir sesi var.

Markalarımız yüksek ses performansı gözeterek tasarlanmış, kullanımı ve kurulumu çok kolay olan amplilerdir. Göstermiş olduğu bu fiyat aralığında en iyi fono katlarından dır. Böylelikle müthiş bir Kalite/Fiyat oranına ulaşmaktasınız. Sizi canlı performansa iyice yaklaştırmayı hedefler. MM, MC, Hem MM ve MC kafalar için REGA Markasının ürettiği fono katlarımız arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan modellerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Items

sayfa başı
 1. Rega Fono Mini A2D MM Pikap Fono Katı
  Normal Fiyat 1.021,20 ₺ Özel fiyat 959,93 ₺
 2. Rega Fono MM MK3 Pikap Fono Katı
  Normal Fiyat 1.702,00 ₺ Özel fiyat 1.599,88 ₺
 3. Rega Fono MC Pikap Fono Katı
  Normal Fiyat 2.212,60 ₺ Özel fiyat 2.079,84 ₺
 4. Rega Aria MM/MC Pikap Fono Katı
  Normal Fiyat 6.978,20 ₺ Özel fiyat 6.559,51 ₺
 5. Rega Aura Reference MC Pikap Fono Katı
  Normal Fiyat 34.031,49 ₺ Özel fiyat 31.989,60 ₺
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Items

sayfa başı