Mataralar Ve Termoslar

Contigo® seyahat kupaları, su şişeler, çocuk içecek bardakları ve kahve mugları ile hareketli yaşam düzenleri içinde günlük işlerine uyum sağlayacak çözümler arayan bilinçli tüketiciler için tasarlanmıştır. Koşuşturmaca içine sığdırmaya çalıştığımız içecek alışkanlıklarımız çoğu zaman hareketli yaşam ritmimize uyum sağlayamaz ve kullandığımız bardakların, kupaların dökülmesine saçılmasına sebep olur. Contigo® bu tüketici iç görüsünden ilham alarak hepimizin günlük rutinine meydan okuyacak yenilikçi ve işlevsel tasarımlı ürünler geliştirdi. Tüm ürünler stil sahibi ve dayanıklı yapılarıyla hem performansı hem de tasarımıyla dikkat çekiyor.

Contigo® çift katmanlı paslanmaz çelik su şişeleri, seyahat kupaları, vakumlu yalıtım malzemeleri ile günümüzün en ileri teknolojisini ürünle birleştirerek size sunuyor. Ağızlık kısmındaki kilit sisteminden oluşan AUTOSEAL® teknolojisi ile içecek tüketim alışkanlıklarınızı uygun seyahat kupaları, su şişeleri ve kahve kupaları gibi ürünleri hayatınıza uyarlıyor.

Tüm Contigo® ürünleri %100 sızmaya dirençlidir ve hiçbir şekilde dökülmez, bunun yanı sıra üstün yalıtım malzemeleriyle içindeki sıvıyı uzun süre ister soğuk ister sıcak tutabilirler.

Vakumla yalıtılmış su şişeleri ve seyahat kupalarının seyahat edenlere ve çocuklara olduğu kadar doğa sporları ve aktif hayat tarzına uyumlu mükemmel ve geniş seçenekleri bulunmaktadır. Soğuk içecekler güçlü ve doğa spor aktiviteleri sırasında taze ve sağlıklı kalırken sıcak içecekler ise sıcaklık ve konfor sağlarlar.

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.