DAC Üniteler

DAC - D.A.C. (Digital to Analog Converter) dijitalden analoğa dönüştürücü olarak çevirilebilecek özel bir tanımlamadır. Yani sıkıştırılmış dijital kayıtları, analog kayıtlara çevirme görevini üstlenir bu cihazlar. İyi bir kaynak ile, seste olumlu sonuçlar alınabiliyor. Bir müzik sistemindeki dijital kaynakların doğal buluşma noktasıdır. Yorulmadan uzun süre dinlemenin keyfini yaşayın.

DAC ürünlerimiz bilgisayar ve herhangi bir dijital stereo ses kaynağının performansını daha üst düzeye taşımak için tasarlanmış ve bütün bunlarla birlikte kullanım kolaylığı konusu da ihmal edilmemiş ürünlerdir. WAV, FLAC veya ALAC gibi yüksek kalitede kayıpsız formatlarla bir PC veya Mac bilgisayar ile birlikte kullanıldığında CD performansının üzerine çıkan sonuçlar almak mümkün. PC veya diğer dijital girişlerde mevcut olan gürültünün yok edilmesi konusu üzerinde titizlikle çalışılmış.

Dac modellerimizi kullanarak neredeyse her tür sistemin ses performansını Rega yada Hegel Markalarının standartlarına yükseltmek mümkün. Ender bulunan müzikalitede, zengin tınıları olan, duru, detaylı, hızlı, geniş frekans bandına sahip, dengeli, nötr ve hiçbir zaman saldırgan olmayan DAC üniteler ile Müzik dinlemeyi yeniden keşfetmek için DAC modellerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan ürünlerimizi hemen inceleyin!

Seçiminize uygun ürün bulunamadı.