Hoparlörler

Hoparlör, elektrik akımını ses titreşimlerine çeviren aletlerdir. 1900’lü yıllarda ortaya çıkan hoparlör, Paris’te bir panayırda, Eyfel Kulesi tepesindeki bir fonograftaki opera ayarlarını çevreye duyurmasıyla ilk olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Yüksek kalite, güvenilir marka ve ileri yazılım teknolojisinin ürünü olan hoparlörleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bugüne kadar duyduğunuz en iyi ses kalitesine, piyasadaki en makul fiyat aralıklarıyla sahip olmanız mümkün.

Rega, Q Acoustics, Blue Aura, Marshall, Jbl, Harman/Kardon, Bang Olufsen markalı hoparlörler, sıra dışı bir performans hedefiyle tasarlanan ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak ürünlerdir. Performansa katkısı olmayan her türlü fonksiyondan arındırılarak, üretimin her aşamasında en iyi ses kalitesi hedefine erişmenin mutluluğuyla siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bir hoparlörden alınabilecek en iyi ses kalitesini arzulayanlar, bu büyülü dünya içerisinde keyifli bir yolculuğa çıkmanın keyfini yaşayacak. Her biri kendi kategorisinde en iyi olan hoparlörlerimize siz de sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemize bir göz atmanız.

Sitemizde satışı yapılmakta olan tüm ürünler orijinal sıfır ürünlerdir. Gerçek ses ve daha fazlası için…

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-12 / Toplam 15

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-12 / Toplam 15

Sayfa
sayfa başı